  6. Stykač vzduchový ABB-AF400 220kW 400A/AC3 3P aux 1NO+1NC cívka 230V AC/DC 50/60Hz
Stykač vzduchový ABB-AF400 220kW 400A/AC3 3P aux 1NO+1NC cívka 230V AC/DC 50/60Hz
AF400-30-11-70
3- pólový stykač AF (3 ZAP) 400A, 200kW/400V AC-3 600A/690V AC-1 Pomocný kontakt: 1 ZAP a 1 VYP Oka Uc = 100-250V AC/DCDetailní informace k produktuProhlášení o shodě celý popis
Dostupnost
Není skladem
/ KS
bez DPH
Číslo produktu:1SFL577001R7011
EAN kód:7320500217665
Výrobce:ABB
Počet pólů:3P
Jmenovitý proud:400A
Napětí cívky:230V
Výkon:220kW
Typ svorek:šroubové
  • Kompletní specifikace
    Není skladem
    / KS
Kompletní specifikace
3- pólový stykač AF (3 ZAP) 400A, 200kW/400V AC-3 600A/690V AC-1 Pomocný kontakt: 1 ZAP a 1 VYP Oka Uc = 100-250V AC/DC