  6. Stykač vzduchový ABB-AF305 160kW 305A/AC3 3P aux 1NO+1NC cívka 24V AC/DC 50/60Hz
Stykač vzduchový ABB-AF305 160kW 305A/AC3 3P aux 1NO+1NC cívka 24V AC/DC 50/60Hz
AF305-30-11-11
3- pólový stykač AF (3 ZAP) 305A, 160kW/400V AC-3 500A/690V AC-1 Pomocný kontakt: 1 ZAP a 1 VYP Oka 24-60 VAC 20-60 V DCDetailní informace k produktuProhlášení o shodě celý popis
Dostupnost
Není skladem
/ KS
bez DPH
Číslo produktu:1SFL587002R1111
EAN kód:7320500481707
Výrobce:ABB
Počet pólů:3P
Jmenovitý proud:305A
Napětí cívky:24V
Výkon:160kW
Typ svorek:šroubové
  • Kompletní specifikace
    Není skladem
    / KS
Kompletní specifikace
3- pólový stykač AF (3 ZAP) 305A, 160kW/400V AC-3 500A/690V AC-1 Pomocný kontakt: 1 ZAP a 1 VYP Oka 24-60 VAC 20-60 V DC