  6. Stykač vzduchový ABB-AF26Z 11kW 26A/AC3 3P bez aux cívka 24V AC/DC Push-In Springs
Stykač vzduchový ABB-AF26Z 11kW 26A/AC3 3P bez aux cívka 24V AC/DC Push-In Springs
AF26Z-30-00K-21
Stykač vzduchový ABB-AF26Z 11kW 26A/AC3 3P bez aux cívka 24V AC/DC Push-In SpringsDetailní informace k produktuProhlášení o shodě celý popis
Dostupnost
Není skladem
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:1SBL236005R2100
EAN kód:3471523156418
Výrobce:ABB
Počet pólů:3P
Jmenovitý proud:26A
Napětí cívky:24V
Výkon:11kW
Typ svorek:Push In
  • Kompletní specifikace
    Není skladem
    / ks
Kompletní specifikace