  6. Stykač vzduchový ABB-AF265 132kW 265A/AC3 3P aux 1NO+1NC cívka 230V AC/DC 50/60Hz
Stykač vzduchový ABB-AF265 132kW 265A/AC3 3P aux 1NO+1NC cívka 230V AC/DC 50/60Hz
AF265-30-11-13
3- pólový stykač AF (3 ZAP) 265A, 132kW/400V AC-3 400A/690V AC-1 Pomocný kontakt: 1 ZAP a 1 VYP Oka Uc = 100-250V AC/DCDetailní informace k produktuProhlášení o shodě celý popis
Dostupnost
Skladem 1 KS
/ KS
bez DPH
Číslo produktu:1SFL547002R1311
EAN kód:7320500481189
Výrobce:ABB
Počet pólů:3P
Jmenovitý proud:265A
Napětí cívky:230V
Výkon:132kW
Typ svorek:šroubové
  • Kompletní specifikace
    Skladem 1 KS
    / KS
Kompletní specifikace
3- pólový stykač AF (3 ZAP) 265A, 132kW/400V AC-3 400A/690V AC-1 Pomocný kontakt: 1 ZAP a 1 VYP Oka Uc = 100-250V AC/DC