  6. Stykač vzduchový ABB-AF12Z 5,5kW 12A/AC3 3P aux 1NO cívka 24V AC/DC Push-In Springs
Stykač vzduchový ABB-AF12Z 5,5kW 12A/AC3 3P aux 1NO cívka 24V AC/DC Push-In Springs
AF12Z-30-10K-21
Stykač vzduchový ABB-AF12Z 5,5kW 12A/AC3 3P aux 1NO cívka 24V AC/DC Push-In SpringsDetailní informace k produktuProhlášení o shodě celý popis
Dostupnost
Není skladem
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:1SBL156005R2110
EAN kód:3471523155817
Výrobce:ABB
Počet pólů:3P
Jmenovitý proud:12A
Napětí cívky:24V
Výkon:5,5kW
Typ svorek:Push In
  • Kompletní specifikace
    Není skladem
    / ks
Kompletní specifikace