  6. Stykač vzduchový ABB-AF116 55kW 116A/AC3 3P aux 1NO+1NC cívka 230V AC/DC
Stykač vzduchový ABB-AF116 55kW 116A/AC3 3P aux 1NO+1NC cívka 230V AC/DC
AF116-30-11-13
3- pólový stykač AF (3 ZAP) 116A, 55kW/400V AC-3 160A/690V AC-1 Pomocný kontakt: 1 ZAP a 1 VYP Šroub Uc = 100-250V AC/DCDetailní informace k produktuProhlášení o shodě celý popis
Dostupnost
Skladem 6 KS
/ KS
bez DPH
Číslo produktu:1SFL427001R1311
EAN kód:7320500476376
Výrobce:ABB
Počet pólů:3P
Jmenovitý proud:116A
Napětí cívky:230V
Výkon:55kW
Typ svorek:šroubové
  • Kompletní specifikace
    Skladem 6 KS
    / KS
Kompletní specifikace
3- pólový stykač AF (3 ZAP) 116A, 55kW/400V AC-3 160A/690V AC-1 Pomocný kontakt: 1 ZAP a 1 VYP Šroub Uc = 100-250V AC/DC