  6. Relé zásuvné miniaturní ABB-CR-M, 2CO 12A+DIO+LED24V/DC
Relé zásuvné miniaturní ABB-CR-M, 2CO 12A+DIO+LED24V/DC
CR-M024DC2LD
Relé universální CR-M 2 c/o (SPDT), AgNi, 250 V / 12 A, nulová dioda, LED, Uc = 24 V DCDetailní informace k produktuProhlášení o shodě celý popis
Dostupnost
Skladem 39 KS
/ KS
bez DPH
Číslo produktu:1SVR405611R1400
EAN kód:4013614537202
Výrobce:ABB
Počet pólů:2CO
Jmenovitý proud:12A
Napětí cívky:24V
  • Kompletní specifikace
    Skladem 39 KS
    / KS
Kompletní specifikace
Relé universální CR-M 2 c/o (SPDT), AgNi, 250 V / 12 A, nulová dioda, LED, Uc = 24 V DC