Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Obloukové ochrany AFDDOblouková ochrana je zařízení detekující poruchový oblouk sériový, paralelní nebo zemní, ve fázi,... arr3Kompaktní elektronický proudový chránič s nadproudovou ochranou v jednom moduluJedná se o jednomodulové provedení tohoto kombinovaného přístroje, který je skvělým doplněním... arr3Proudové chrániče typu B a F   Typ B je prioritně určen pro použití v sítích, kde se může vyskytovat i stejnosměrný unikající... arr3Třífázové analyzátoryMTDIN - Třífázový analyzátor pro upevnění na liště DIN   Použití: Řídící rozvaděče pro... arr3TeleREC 2TeleREC 2 - Systém opětného zapínání pro 2P a 4P proudové chrániče RCCB a s nadproudovou ochranou...

KONTAKTY

AŽD Praha s.r.o., ZOZ Olomouc
Železniční 1
779 00 Olomouc
tel: +420 585 113 292
ge@azd.cz
IČO: 48029483
DIČ: CZ48029483

Obloukové ochrany AFDD

Oblouková ochrana je zařízení detekující poruchový oblouk sériový, paralelní nebo zemní, ve fázi, než může dojít k požáru. V poškozených kabelech nebo uvolněných spojích, vznikají poruchové proudy, na které běžné jističe ani proudové chrániče nereagují. U těchto poruch mohou vznikat vysoké teploty, které bývají příčinou požáru. Obloukové ochrany tyto poruchy spolehlivě rozpoznají a příslušný obvod odpojí pomocí jističe nebo proudového chrániče připojeného k AFDD (Arc Fault Detection Devices).

GE přichází na trh s bezpečnými, spolehlivými, flexibilními obloukovými ochranami řady AF. Řada AF obsahuje v jednom přídavném modulu kompletní detekci proti požáru, způsobenou poruchovými oblouky v elektrickém obvodu.

Katalog ke stažení: GE_AFDD_2018