Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Obloukové ochrany AFDDOblouková ochrana je zařízení detekující poruchový oblouk sériový, paralelní nebo zemní, ve fázi,... arr3Kompaktní elektronický proudový chránič s nadproudovou ochranou v jednom moduluJedná se o jednomodulové provedení tohoto kombinovaného přístroje, který je skvělým doplněním... arr3Proudové chrániče typu B a F   Typ B je prioritně určen pro použití v sítích, kde se může vyskytovat i stejnosměrný unikající... arr3Nová řada vzduchových stykačů EfficorEfficor je nová řada spolehlivých stykačů vhodná pro aplikace pracující v nejnáročnějších... arr3Nová řada svodičů přepětí řada KGGeneral Electric nabízí ve svém portfoliu základní a nejpoužívanější typy přepěťových ochran pro... arr3Časová relé a stmívačeV oblasti modulových přístrojů GE připravilo doplnění sortimentu o nové verze časových... arr3Třífázové analyzátoryMTDIN - Třífázový analyzátor pro upevnění na liště DIN   Použití: Řídící rozvaděče pro... arr3TeleREC 2TeleREC 2 - Systém opětného zapínání pro 2P a 4P proudové chrániče RCCB a s nadproudovou ochranou...

KONTAKTY

AŽD Praha s.r.o., ZOZ Olomouc
Železniční 1
779 00 Olomouc
tel: +420 585 113 292
ge@azd.cz
IČO: 48029483
DIČ: CZ48029483

Časová relé a stmívače

V oblasti modulových přístrojů GE připravilo doplnění sortimentu o nové verze časových multifunkčních relé a stmívačů pro světelné aplikace.

Z prvně zmiňovaných se jedná o multifunkční relé ve dvou variantách. S ovládacím napětím 230V a multinapěťovým provedením 12-240V. Tato relé nabízejí deset nejvíce používaných funkcí. Doplněním multifunkčních relé je ještě asymetrický cyklovač nastavitelný buď začínající pulsem, nebo pauzou. Tento cyklovač má také multinapěťovou cívku 12-240V.

Stmívače pro světelné aplikace jsou určeny pro stmívání světelných zdrojů, které tuto možnost nabízejí. V dnešní době stmívatelných světelných zdrojů se dá tímto způsobem ušetřit až 20% nákladů na svícení. Stmívače GE jsou určeny pro všechny běžné typy světelných zátěží, které se dají na přístroji navolit. Nastavení stmívání se dá v přístroji uložit pro opakované použití. Využití stmívačů intenzity osvětlení je na chodbách, schodištích ale i v obytných místnostech, kde nemusí být osvětlení vždy na 100%.

 

Katalog ke stažení: Time_Relays+Dimmers.pdf