Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Obloukové ochrany AFDDOblouková ochrana je zařízení detekující poruchový oblouk sériový, paralelní nebo zemní, ve fázi,... arr3Kompaktní elektronický proudový chránič s nadproudovou ochranou v jednom moduluJedná se o jednomodulové provedení tohoto kombinovaného přístroje, který je skvělým doplněním... arr3Proudové chrániče typu B a F   Typ B je prioritně určen pro použití v sítích, kde se může vyskytovat i stejnosměrný unikající... arr3Nová řada vzduchových stykačů EfficorEfficor je nová řada spolehlivých stykačů vhodná pro aplikace pracující v nejnáročnějších... arr3Nová řada svodičů přepětí řada KGGeneral Electric nabízí ve svém portfoliu základní a nejpoužívanější typy přepěťových ochran pro... arr3Časová relé a stmívačeV oblasti modulových přístrojů GE připravilo doplnění sortimentu o nové verze časových... arr3Třífázové analyzátoryMTDIN - Třífázový analyzátor pro upevnění na liště DIN   Použití: Řídící rozvaděče pro... arr3TeleREC 2TeleREC 2 - Systém opětného zapínání pro 2P a 4P proudové chrániče RCCB a s nadproudovou ochranou...

KONTAKTY

AŽD Praha s.r.o., ZOZ Olomouc
Železniční 1
779 00 Olomouc
tel: +420 585 113 292
ge@azd.cz
IČO: 48029483
DIČ: CZ48029483

Nová řada svodičů přepětí řada KG

General Electric nabízí ve svém portfoliu základní a nejpoužívanější typy přepěťových ochran pro běžné aplikace. Inovovaná řada nese označení KG a obsahuje současné moderní provedení s výměnnými moduly.

Nabídka svodičů přepětí GE řady KG začíná samostatným jednofázovým monoblokem ve třídě 1 (B), v provedení Jiskřiště. Tento jednofázový monoblok se vyznačuje odolností 50kA. Jako doplněk k tomuto monobloku ve třídě 1 (B) je samostatný nulový pól s odolností 100kA pro TN-S soustavy.

Dále je v nabídce samostatný stupeň T2 (C) varistor a to v provedení 2P, 3P, 4P. Všechny typy jsou možné ve verzi s jedním přepínacím kontaktem pro signalizaci stavu. Tento druhý stupeň je již v provedení s výměnnými moduly.

Poslední verzí v řadě svodičů GE KG jsou kombinované typy třídy 1+2 (B+C) v provedení jiskřiště/varistor. Tyto jsou taktéž nabízené v provedení 2P, 3P a 4P s výměnnými moduly. Tyto kombinované svodiče taktéž nabízejí verzi se signalizačním kontaktem stavu.

 

Katalog ke stažení: Series K.pdf